Odtienenie miestností a priestorov:

  • Odtienenie miestností môže byť vhodným riešením na ochranu Vášho zdravia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ako sú rôzne vlnové frekvencie, signály a žiarenia. V dnešnej dobe totiž ľudí tieto faktory ohrozujú čoraz viac nielen na verejných miestach, ale aj v súkromí.

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli zvoliť najlepšie riešenie pre odstránenie rizika, ktoré tieto vplyvy predstavujú. Výber správneho materiálu na odtienenie priestoru môže zabezpečiť, že nielen citlivejšie povahy sa budú cítiť oveľa bezpečnejšie a komfortnejšie.

Logo rpcontrols
  • Odporúčame minimálne odtieniť miestnosti, kde sa venujete oddychu a regenerácii tela, napríklad Vašu spálňu, prípadne miestnosť, kde sa zdržiavajú deti, ako je detská izba alebo herňa.
  • Okrem toho odtienenie miestnosti môže pomôcť udržať Vaše súkromie a zabrániť úniku citlivých informácií. Avšak pretože existuje mnoho spôsobov ako prelomiť súkromie, každý prípad si vyžaduje špecifický prístup a dôraz na okolité faktory.
  • Niektoré z vonkajších vplyvov, ktoré môžu negatívne ovplyvniť Váš zdravotný stav a osobný priestor, zahŕňajú GSM a WiFi signály, rôzne druhy frekvencií a vlnových dĺžok, ako aj žiarenie spôsobené výronmi koronárnej hmoty tzv. CME. Aj keď nie je možné sa úplne vyhnúť všetkým vonkajším vplyvom, je možné ich eliminovať na prijateľné hodnoty.

V prípade záujmu alebo bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Back to top